DegişimUydu Hakkında

Gaziantep’de ilk olarak 2013 yılında Degişim Uydu Sistemleri markamız ile led ekran üretimi yapmaya başladığımızdan bu yana aradan 6 sene geçti, pazarlama ekibimiz sektörde 14 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve tanınan insanlardan oluşmaktadır.

Personellerimiz seçkin ve alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır, Degişim Uydu Sistemleri markası adı altında siz değerli müşterilerimize A+ kalitede hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Uydu sistemleri taleplerinizde siz müşterilemizin istekleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda üretim yapmaktayız.

Sektörde Uydu Sistemleri denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmak, öz verili ve disiplinli çalışmayı gerektiriyor ayrıca geniş birde ürün gamına sahip olmak gerekli, led ile ilgili aradığınız herşeyi Degişim Uydu Sistemleri bulmanız mümkün.

Profesyonel çalışma prensiplerimizin yanı sıra Degişim Uydu Sistemleri diğer firmalardan ayıran en büyük etken amatör ruhumuzu hiç kaybetmememizdir.

Müşterilerle bire bir görüşmek ve insana daha yakın hizmetler sunmak bizim için çok değerli, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizlere hizmet sunmak için bir telefon kadar yakın.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler üreterek, uzun vaadeli kalıcı dostluklar kurmak hizmet anlayışımızın bir parçasıdır.
Degişim Uydu Sistemleri, kaliteli hizmetin ancak dürüstlük ve sorumluluk çerçevesi içinde ilkeler ile sağlanacağına inanarak bu yola çıkmıştır .

Müşteri ve personel odaklı çalışma , sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar, ilerici vizyon, profesyonel ve dinamik personel, kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı temel ilkeleri olmuştur.

Degişim Uydu Sistemler’in vizyonu; en güvenilir şekilde , zamanında ve eksiksiz kaliteli hizmeti tüm müşterilerine sağlamak ve böylelikle müşterilerine çözüm ortağı olmaktır.

Her müşteri özeldir ilkesi ile hareket eden ve verdiği hizmeti daha üst seviyelere taşımak için profesyonel kadromuz ,çalışmalarına ünümüz koşulları ve teknolojisini de çok iyi takip ederek müşlerilerinin rekabet gücünü koruyup arttırmayı hedeflemektedir.

Degişim Uydu Sistemleri

Degişim Uydu Sistemleri zengin stok kaynakları ve seri üretim için gerekli Ulaşım ile haftanın 6 günü 24 saat en son Teknik Destek sahip 15 uzman teknik personellerimiz Gaziantep Her Yerine Online Servis Araçlarımızla Hizöet Etmekteyiz ürünlerin kurulum aşamasında da son kullanıcı ve bayilerimize destek vermeye devam etmektedir.

Degişim Uydu Sistemleri 2 yıl garanti verebilmemizin en büyük nedeni elektronik mühendisliki konularında deneyimli personellerimizin yapmış olduğu çalışmalara ve kalite kontrolüne dayanmaktadır. Müşteri temsilcilerimizin yardımları ile müşterinin ihtiyacına göre belirlenen ürün üretim aşaması sırayıyla şu şekilde ilerlemektedir;

Degişim Uydu Sistemleri sektörde fark yaratmasının en büyük nedenlerinden biriside uluslararası ticaret ağından kaynaklanmaktadır, dış ticaret konusunda deneyimli personelimiz kaliteli ve maddi anlamda uygun ürünlerin seri siparişlerini sürekli olarak kontrol altında tutuyorlar böylece piyasalarda ürün sıkıntısı yaşanması halinde dahi Degişim Uydu Sistemleri bayi ağına sürekli olarak stoklarından ürün çıkarta bilme kabiliyetlerini sahiptir.

Degişim Uydu Sistemleri

Degişim Uydu Sistemleri hizmet anlayışı biraz farklı, her firma ürününe 2 yıl garanti verir ancak bir sürü formalite ile uğraşmak bizim müşterilerimize göre değil, Degişim Uydu Sistemleri de ürün arızaları 20 iş gününde değil 5 iş gününde çözülür, ayrıca destek hattımızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Sektörde Uydu Sistemleri denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmak, öz verili ve disiplinli çalışmayı gerektiriyor ayrıca geniş birde ürün gamına sahip olmak gerekli, Uydu ile ilgili aradığınız herşeyi Degişim Uydu Sistemleri bulmanız mümkün.

Degişim Uydu Sistemleri sipariş edilmesini istediğiniz ürünleri, Türkiye genelinde bulunan bayi ağı ile en kısa zamanda dilediğiniz yere teslim edebilir, ayrıca yine geniş bayi ağımız sayesinde ürünlerinize yerinde destek imkanı da sunuyoruz.

Profesyonel çalışma prensiplerimizin yanı sıra Degişim Uydu Sistemleri diğer firmalardan ayıran en büyük etken amatör ruhumuzu hiç kaybetmememizdir, müşterilerle bire bir görüşmek ve insana daha yakın hizmetler sunmak bizim için çok değerli, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizlere hizmet sunmak için bir telefon kadar yakın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN !

TEKNİK DESTEK VEYA TEKNİK SERVİS İÇİN 0539 243 33 22 ARAYABİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM SAYFASI

Hemen Ara